Do Stošky 14, 010 04 Žilina
tel./fax: 041/562 22 33
mobil: 0903 779 617, 0903 262 138
e-mail:realitymrazik-ZVNC-realitymrazik.sk

PROFIL SPOLOČNOSTI

Vážení klienti,

vitajte na stránkach realitnej kancelárie REALITY Mrázik, s.r.o..

Začiatok našej činnosti v oblasti sprostredkovania a realitnej aktivity sa datuje k roku 1992, pričom rozvinutie tejto činnosti ako hlavnej podnikateľskej aktivity prebiehalo od roku 2004 pod obchodným menom REALITY MM, s.r.o.
Od 1.1.2010 došlo k zmene obchodného mena na REALITY Mrázik, s.r.o.

Svoju činnosť smerujeme hlavne na sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností - rodinných domov, bytov, pozemkov, podnikateľských objektov / výrobných, obchodných, kancelárskych priestorov/, polyfunkčných objektov.

Pri našej činnosti zabezpečujeme kompletný realitný servis, ktorý zahŕňa:

  • spracovanie konkrétnej ponuky/dopytu

  • zabezpečenie vypracovania znaleckých posudkov
  • zabezpečenie vypracovania geometrických plánov
  • vypracovanie zmluvy v závislosti od typu obchodného prípadu /zmluvy kúpne, nájomné, zámenné, darovacie.../
  • vklad do katastra nehnuteľností a zabezpečenie možností prefinancovania Vašich zámerov
  • finančné poradenstvo

Súčasťou tejto činnosti je tiež poskytovanie poradenských služieb v oblasti nehnuteľností - pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, pri uzatváraní zmlúv, v oblasti daní a pri spracovaní daňových priznaní, súčinnosť pri žiadostiach o úvery - hypotekárne, od stavebných sporiteľní a poradenstvo a vysporiadanie vlastníckych vzťahov k nehnuteľnostiam (reštitúcie pozemkov, exekúcie, vysporiadanie dedičstva a pod.)

Pri činnosti v oblasti realít spolupracujeme s ďalšími realitnými agentúrami pôsobiacimi na trhu v našom regióne, pričom využívame dlhoročné skúsenosti a znalosti v oblasti nehnuteľností hlavne v regióne kraja Žilina. V oblasti finančného zabezpečenia spolupracujeme s viacerými bankovými inštitúciami.

Na týchto stránkach Vám spoločne predstavujeme ponuku nehnuteľností a veríme, že si z nej vyberiete. Môžete nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom e-mailu alebo osobne v sídle realitnej kancelárie  v Žiline – Bánová ul. Do Stošky 14.

Našim cieľom je hlavne Vaša spokojnosť s našimi službami.